הובלות עם מנוף בשרון

כאשר אתם פונים לחברת הובלות, חוזה בטיחות יכול להקנות לכם ביטחון ושקט נפשי. כמובן שאין תחליף למחקר שוק שבו אתם מאתרים חברה אמינה ומומלצת – זו הערובה הראשונה והמרכזית לכך שהציוד יגיע בשלום ליעדו. יחד עם זאת, לפעמים אין ברירה ולטובת שלמות הציוד מוכרחים להשתמש במנוף לביצוע ההובלה, דבר המצריך היצמדות לכללי בטיחות נוקשים. אין ספק שהאינטרס הראשון שלכם הינו להימנע מעבודה עם חברה לא מקצועית שעלולה להסב לכם נזק.

לעיתים אנשים חייבים לחסוך כסף, וכך הם מוצאים את עצמם עוברים שוב דירה בתדירות גבוהה, ומשכנעים את עצמם שניתן לחסוך כסף ולהסתפק בהובלה זולה ככל שניתן ואף לוותר על הובלות מנוף כי אם הסתדרנו בלעדיהן עד היום כנראה שנוכל להסתדר בלעדיהן גם עכשיו. אבל האמת היא שהובלות מנוף משדרגות כמעט כל הובלה במיוחד בהקשר של הקטנת הסיכון לציוד. אין ספק כי הובלות מנוף מקצועיות הופכות כל הובלה למהירה יותר ולנוחה יותר.

מחירי הובלות מנוף בשרון

כיום נהוג לתמחר עלות הובלת מנוף במחיר שעתי סביב 300 ש"ח לשעה. כאשר מדובר על קומות גבוהות באמת, נדרש מנוף יחסית גדול ולכן המחיר עשוי לגדול במקרה כזה. חשוב להבין שהסכום שצויין כאן זהו תמחור נפרד עבור עבודת המנוף. סכום זה מתווסף לעלות הכללית של ההובלה. לעיתים המנוף נכנס לתמונה עבור שינוע פריט בודד עם מנוף או הובלת רהיטים בצורה זו. הצורך בהובלת מנוף נולד לעיתים מתנאי גישה בעייתיים, כאשר חפצים מסוימים גדולים מדי בשביל להיכנס לדירה בצורה הרגילה (מדרגות/מעלית/דלת כניסה) ולכן הם מוכנסים דרך המרפסת.

הובלת דירה באמצעות מנוף דורשת נקיטת אמצעי זהירות מיוחדים. הזהירות נדרשת גם בתוך הדירה וגם בסביבתה. חשוב לארוז ולעטוף היטב כל פריט שעולה על המנוף כדי שההובלה תעבור ללא נזקים. הכנה יסודית לקראת המעבר כוללת ברוב המקרים גם הכנה של החפץ שעתיד להיות מועמס על המנוף באופן שיסייע על העמסתו והובלתו אל הדירה.

 

שילוב הובלת מנוף

ניתן לשלב הובלה רגילה במדרגות, ולצד זאת להעביר ציוד ספציפי בעזרת המנוף. חפצים גדולים שלא נכנסים דרך דלת הכניסה של הבית, או דרך המעלית למשל – אלו המקרים בהם נרצה להיעזר במנוף לצורך הובלת הציוד. בניגוד למקובל לחשוב, שירותי הובלות בעזרת מנוף לא עולות כ"כ הרבה. למען האמת המנוף מכניס אלמנט של חיסכון משום שההובלה מסתיימת יותר מהר מהרגיל וזה זמן שמתפנה עבור מזמיני העבודה ועבור המובילים כאחד. כמו כן, זמן הוא מצרך יקר בתחום ההובלות וכדי שהמובילים יעמדו בזמנים שהם קובעים עם הלקוחות הם צריכים להיות עם האצבע על השעון, והובלות בעזרת מנוף פשוט מפנות וחוסכות זמן יקר באופן שמאפשר עמידה בזמנים.

שימושים שונים במנוף

יש הבדל מוחשי בין שימוש בשירותי מנוף לתעשייה, לבין שימוש במשאית מנוף לצורך העברת פריטים מדירה או ממשרד. נכון אמנם שמשאית מנוף להובלת דירות מצריכה הוספת כסף אבל בשכלול של כל הפרמטרים ברוב המקרים זה בהחלט משתלם ולו רק בזכות החיסכון המושג בזמן וגם בזכות השקט הנפשי כשאתם יודעים שהציוד שלכם עושה את דרכו לדירה החדשה בצורה הטובה והבטוחה ביותר שיש.