שילוח בינלאומי

שילוח בינלאומי.

העולם היום נהיה כפר גלובלי. אנשים פרטיים ועסקים רבים זקוקים להובלות של סחורה וחפצים אל מעבר לים והאפשרות לבצע העברות מסוג זה הם המפתח לחופש המסחר והקשרים עם מקומות שונים בעולם.

תפקידן של החברות העוסקות בשילוח בינלאומי הוא לדאוג שתהליך המעבר של סחורות וחפצים ממדינה למדינה יעברו בצורה החלקה והקלה ביותר עבור הלקוח. להעביר חפצים ממדינה למדינה הינו תהליך שיכול להיות כאב ראש גדול עבור אדם פרטי המנסה לבצע אותו. בירוקרטיות אישורים חברות בארצות שונות שעובדות על פי חוקים שונים ולוחות זמנים שונים. כל אילו יכולות להוות מטרד גדול עבור אדם המנסה לבצע את המעבר בעצמו. לכן אנחנו פה עבורכם. אנחנו מציעים לך שירות כולל ומלא שיבטיח לך שתהליך המעבר של ציודך יתבצע בקלות תוך עמידה בלוחות זמנים שמתאימים לדרישותך.

התהליך של שילוח בינלאומי מתחיל בהבנה של צרכי הלקוח.

מהי הסחורה אותה רוצים להעביר?
האם זו סחורה לעסקים?
האם זה פריטים אישיים?
מאיפה יוצאת הסחורה ולאן היא צריכה להגיע?
וכמובן מהו לוח הזמנים העומד בפני תהליך ההובלה?

את כל הפרטים הללו נציג החברה יברר איתכם בתחילת התהליך על מנת להתאים לכם את השירות הטוב ביותר עבורכם.

לאחר מכן תבדק דרך ההובלה העדיפה שילוח ימי אווירי או יבשתי. לכל אחד מדרכי ההובלה יש יתרונות וחסרונות שילוח אווירי הוא המהיר ביותר אבל בדרך כלל מחירו גבוהה יותר בנוסף גודל המטען בשילוח אווירי מוגבל מכיוון שלא כל משקל ונפח אפשר להעלות למטוס. לעומת זאת קיימת האפשרות של שילוח ימי שהוא איטי יותר בזמן אך עולה פחות ומאפשר ללקוח להעביר סחורות גדולות יותר וכבדות יותר. שילוח יבשתי אפשרי במצב שקיים קשר יבשתי זמין עם היעד המבוקש.

את התיאום עם דרכי השילוח אנחנו מבצעים עבורכם. במידה והחלטתם להשתמש בשירותינו אנחנו נעשה בשבילכם את כל התיאומים הרלוונטים ונייעץ לכם לגבי דרך השילוח הטובה ביותר.  בנוסף לכך כאשר מבצעים שילוח בינלאומי חייבים להתחשב בהוראות המכס והבטחון בנתיב המתוכנן. בנוסף קיימות הוראות ממשלתיות מסחריות בארץ המוצא וביעד המבוקש את הוראות המכס והממשלה הללו אנחנו נדאג לברר עבורכם על מנת לאפשר מעבר חלק לפריטים המועברים.

לכן במידה ואתם זקוקים לשילוח בינלאומי כדאי שתבחרו בחברה אמינה ומקצועית שתבצע עבורכם את השילוח בצורה הטובה ביותר. אנחנו נדאג למשאיות וסבלים שיבואו ויאספו את הציוד מהיעד המבוקש. כמובן שציודכם יארז בציוד האריזה המקצועי ביותר במידה ובחרתם בשירותינו בצורה שתבטיח שהכל יגיע ליעד המבוקש ללא כל נזק. לאחר מכן הפריטים יועברו לנמל התעופה או הספנות ממנו הציוד ישלח ויעבור מעקב צמוד בקשר למיקומו לאורך כל הדרך על מנת שתהיו בטוחים שהמעבר יתבצע בהצלחה. סיום התהליך יהיה עם הגעת הציוד ליעד ואיסופו על ידי מובילים שיחכו לו בנמל ויתואמו דרכנו מראש על מנת שיגיע למקום יעדו בבטחה ובמהירות. חברתנו תעניק לכם את השירות המקצועי והטוב ביותר עבור כל סוג הובלה שתרצו לבצע מעבר לים כך שתוכלו להיות בטוחים שחפצכם יגיעו ליעד המבוקש בבטחה ובמהירות.

משלוחים בינלאומיים – המדריך

העולם כיום פתוח ואווירת הכפר הגלובלי מקלה מעט על המעבר בין הארצות. אנשים רבים בוחרים כיום להגר ולנסות את מזלם בארצות שונות. דרך טובה להתחיל את המעבר הזה תהייה הקפדה בבחירת חברת השילוח כך שהמעבר יעשה בצורה חלקה וללא קשיים.

המערך הלוגיסטי של חברות השילוח הבינלאומי התקדם והשתכלל בשנים האחרונות, בעיקר במערכת תקשורת מאסיבית שתפקידה לתאם ולתכנן זמני משלוח הכול בכדי שסחורות יגיעו ליעדן ועמידה בלוחות הזמנים.

הכנות אריזות ומשלוח החבילות
תהליך השילוח יתחיל בבירורים ובחירת חברת שילוח המתאימה לצרכים. אחר ניתן להזמין נציג של חברת השילוח להתייעצות והתרשמות ללא התחייבות. באם התרשמתם לחיוב הנציג יסביר את ההליכים של השילוח הן מבחינה פרקטית והן מבחינה בירוקרטית. וינווט אתכם בתוך כל הליכי ההובלה וההכנות. (כולל הליכים שיש לבצע מול רשויות המכס ושחרור החפצים מהמכס).

את כל תהליך השילוח הבינלאומי כדאי להתחיל מספר שבועות מראש כיוון שהחברות צריכות להזמין מקום באוניות בזמן. תכנון לוח הזמנים צריך להחשיב פרק זמן מסוים שבו אתם ומשפחתכם תשהו ללא הציוד שנשלח, כלומר יש להצטייד בהתאם (ציוד תינוקות, בגדי מעבר לחילופי עונות וארצות, צעצועים לילדים וכו'.)

כשבוע לפני תאריך השילוח יגיעו לביתכם ארגזים מרופדים בהם תוכלו לארוז את חפציכם האישיים. חפצים יקרי ערך מומלץ לקחת אתכם שלא להשאיר מקום לבעיות. והיה וברצונכם לקחת עמכם מס חפצים למטוס כדאי להודיע לחברה ולברר מה גובה המיסים שתידרשו לשלם.

ביום ההובלה עצמו יגיעו לביתכם המובילים ויעמיסו את הציוד למכולת 20 או 40 קוב נפח לפי הצורך. בה בעת תעברו יחד עם נציג החברה על הפרטים הרשומים בביטוח ואם יש צורך ניתן להוסיף פריטים נוספים בו במקום. בתום התהליך המשאית תחל דרכה לנמל וחפציכם יחלו דרכם ליעדם ולספינה שאולי כבר ממתינה בנמל.

קבלת המשלוח בארץ היעד
עמיל מכס מטעם החברה יקבל את פני המשלוח שלכם בארץ היעד. עמיל המכס ישחרר את המטענים וידאג לכל הדרוש. באם יש זמן המתנה לאחר השחרור ממכס יחכה המטען במחסני החברה המוגנים ונשמרים 24 שעות ביממה.